Polski Związek Kajakowy

  • rio5.jpg
  • rio3.jpg
  • rio1.jpg
  • rio4.jpg
  • rio2.jpg

Kajakarstwo klasyczne 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
21-23.04. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Seniorów - Puchar Polski seria 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.04. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów - Puchar Polski seria 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina 2017”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.05. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Otwarcie Sezonu”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.05. Rzeszów Liga Kajakowa Szkół Ponadgimnazjalnych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-13.05. Poznań Regaty Eliminacyjne Seniorów I Regaty Kwalifikacyjne w Parakajakarstwie Puchar Polski seria 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.05. Wrocław X Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.05. Montemor-OVelo/
Portugalia
ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.05. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów Puchar Polski seria 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.05. Szeged/
Węgry
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.05. Hazewinkel/
Belgia
Puchar Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.05. Piestany/
Słowacja
Międzynarodowe Zawody Kajakowe dla
Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.05. Wałcz XXXVI Memoriał Kazimierza Góreckiego oraz XVII Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.05. Gorzów Regaty im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
2-4.06. Belgrad/
Serbia
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Warszawa Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03-04.06. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04.06. Malbork LIII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09-11.06. Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.06. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.06. Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.06. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11.06. Warszawa Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy jun. jun. młodszych, młodzików i dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Gorzów XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i II Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Sztum XXXI Międzynarodowych Regat Kajakowych o Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-18.06. Lublin Ogólnopolskie Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-25.06. Belgrad/
Serbia
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.06. Wałcz II Regaty Kwalifikacyjne Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06-02.07. Vila Nova de Gaia-
Crestuma/
Portugalia
Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.07. Katowice Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.07. Gorzów
Wielkopolski
Długodystansowe Mistrzostwa Polski (maraton) – Puchar Polski seria 3
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.07. Plovdiv/
Bułgaria
Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-30.07. Pitesti/
Rumunia
Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03-06.08. Bydgoszcz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.08. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-27.08. Racice/
Czechy
Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.09. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie
Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2017
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-10.09. Pietermaritz-
burg
Poł. Afryka
Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Warszawa Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Poznań III Regaty Kajakowe o Puchar Rektora
Politechniki Poznańskiej Tomasza
Łodygowskiego - karta zgłoszenia
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Poznań Weekend ze Szpakami, I Półmaraton
Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Pamiątkowo Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Chełmża XXVII Memoriał L. Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09-10.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.09. Augustów Długodystansowe Mistrzostwa Polski  (10 km) – Puchar Polski seria 4
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.09. Bydgoszcz XII Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.09. Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.09. Łączany Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.09. Gorzów Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Warszawa Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana I Regaty Zakończenia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Chełmno XXV ORK Memoriał L. Sławatyckiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.10. Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-15.10. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów - Puchar Polski seria 5
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-17.10. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Seniorów - Puchar Polski seria 5
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
do ustalenia do ustalenia Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy















 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”
https://www.selfiezgwiazdasportu.pl/

 


 

Kurs na trenera II klasy
Informacje

 

Imprezy międzynarodowe

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.