Polski Związek Kajakowy

  • DSC_1832.jpg
  • Tula_Czaplicki.jpg
  • tacen12.jpg
  • Borowska.jpg
  • belgrad3.jpg
  • Paszek_Iskrzycka.jpg

Kajakarstwo klasyczne 2018

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
03-04.03. Poznań MP na ergometrach kajakowych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.04. Poznań Otwarcie Sezonu Kajakowego– Specjalistyczny Sprawdzian na Wodzie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-15.04. Barcelona/ ESP Kwalifikacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich /Buenos Aires/ARG
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.04. Nowe Chechło Regaty Otwarcia Sezonu – Konsultacje KW
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.04. Wałcz 1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów
zapowiedź program wyniki
27-29.04. Wałcz 2 Puchar Polski - Zawody Konsultacyjne Seniorów i Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Statutowe PZKaj
zapowiedź program wyniki
29.04. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
zapowiedź program wyniki
03-06.05.

Brandenburg/ GER

Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Białystok V Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Gorzów Wielkopolski "Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego"
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Poznań Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
i Mistrzostwa Miasta Poznania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Wrocław XI Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Szeged/ HUN ICF Canoe Sprint World Cup I
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Sztum 34 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski.
Informacja o noclegach.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.05. Duisburg/ GER ICF Canoe Sprint World Cup II
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Opole Mistrzostwa Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Wałcz Regaty Kajakowe 37 Memoriał K. Góreckiego i 18 Memoriał M. Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Piestany/ SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Malbork LIV Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długim Dystansie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Bydgoszcz Regaty Kajakowe KPZKaj.
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Belgrad/ SRB Mistrzostwa Europy Seniorów
Tabela medalowa  Podium  Punktacja
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Bydgoszcz 2 Puchar Polski - REJ       KOMUNIKAT
zapowiedź program wyniki
15-16.06. Wolsztyn XVIII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS, Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Lublin 12 Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Gorzów Wlkp. XXVIII Memoriał Tadeusza Hryckiewiczai III Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Sztum XXXII Memoriał  Jana Raabe – Międzynarodowe Regaty Kajakowe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Kalisz Memoriał  Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Warszawa

Memoriał Jerzego Górskiego, Damiana Świerczyńskiego i Wojciecha Kozery

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Festiwal Sportów Wodnych o Puchar Katowic
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Warszawa Memoriał Wojciecha Kozery i Stefana Hoffmana
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sieradz Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradza
w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Choszczno Regaty Kajakowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.6-01.07. Auronzo/ ITA Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżówki (U23)  Podium 
Tabela medalowa jun  Tabela medalowa U23  Tabela punktowa jun  Tabela punktowa U23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki  zdjęcia
06-08.07. Metkovic/ CRO Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym. Bulletin 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Poznań 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacyjne Seniorów       KOMUNIKAT
zapowiedź program program, wyniki zdjęcia
07.07. Poznań Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im Rafała Piszcza
zapowiedź program program, wyniki
14.07. Bierzwnik Regaty Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Plovdiv/ BUL Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżówki (U23)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-5.08. Bydgoszcz 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) i MP Młodzików  Zasady naliczania punktów
zapowiedź program program, wyniki
10-12.08. Szolnok/ HUN Akademickie Mistrzostwa Świata
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
09-12.08. Poznań 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i Mistrzostwa Polski Juniorów  Liczba miejsc dla klubów
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
23-26.08. Montemor
o Velho/ POR
Mistrzostwa Świata Seniorów
Tabela medalowa  Tabela punktowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Poznań IV Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
IV Piknik Poznańskich Olimpijczyków
Ranking Młodzików WZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.09. Prado Villa Verde/ POR Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Masters
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Rokietnica Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Bydgoszcz XV Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego.
Załącznik 1, załącznik 2, załącznik 3
zapowiedź program wyniki
08.09. Olsztyn Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C

KOMUNIKAT - Zmiana miejsca odprawy i biura zawodów na Olsztyn ul. Kapitańska 23 Budynek Kapitanatu.

Zabrania się parkowania samochodów i przyczep do transportu sprzętu poza  miejscami parkingowymi wyznaczonymi przez właściciela terenu. (Mapka)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.09. Poznań Turniej Nadziei Olimpijskich / Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta   
Medal Table  Points Table
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Gorzów Wlkp. 32 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Noclegi
zapowiedź program wyniki
15.09. Chełmno XXVI Ogólnopolskie Regaty Kajakowe , Memoriał Lecha Sławatyckiego
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program zdjęcia
22.09. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików– Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Poznań Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Chełmża XXVIII Memoriał L. Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Katowice M.R.Kaj – Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-14.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym - ogólnopolska jesienna konsultacja juniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
26-28.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym - ogólnopolska jesienna konsultacja seniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
16-18.11. Bydgoszcz Konferencja sędziów kajakarstwa klasycznego.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.11-02.12 Wałcz Konferencja trenerów kajakarstwa klasycznego     Załącznik
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Partnerzy

Oficjalny dostawca medali
dla PZKaj

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.