nazwisko |
konkurencja |
miejsce |
rok |
Stefan KAPŁANIAK |
K-1 500 |
Praha |
1958 |
Stefan KAPŁANIAK
Władysław ZIELIŃSKI |
K-2 500 |
Praha |
1958 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 1000 |
Belgrad |
1971 |
Ryszard OBORSKI
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-2 500 |
Meksyk |
1974 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 1000 |
Belgrad |
1975 |
Ryszard OBORSKI
Daniel WEŁNA
Grzegorz KOŁTAN
Henryk BUDZICZ |
K-4 1000 |
Sofia |
1977 |
Ryszard OBORSKI
Daniel WEŁNA
Grzegorz KOŁTAN
Henryk BUDZICZ |
K-4 500 |
Sofia |
1977 |
Marek ŁBIK
Marek DOPIERAŁA |
C-2 10.000 |
Montreal |
1986 |
Marek ŁBIK
Marek DOPIERAŁA |
C-2 500 |
Duisburg |
1987 |
Barbara HAJCEL
Elżbieta URBAŃCZYK |
K-2 500 |
Meksyk |
1994 |
Ivan KLEMENTIEV |
C-1 1000 |
Meksyk |
1994 |
Maciej FREIMUT
Adam WYSOCKI |
K-2 200 |
Meksyk |
1994 |
Piotr MARKIEWICZ |
K-1 500 |
Duisburg |
1995 |
Piotr MARKIEWICZ |
K-1 200 |
Duisburg |
1995 |
Paweł BARASZKIEWICZ
Daniel JĘDRASZKO |
C-2 500 |
Mediolan |
1999 |
Aneta PASTUSZKA
Beata SOKOŁOWSKA |
K-2 500 |
Mediolan |
1999 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 500 |
Mediolan |
1999 |
Marcin KOBIERSKI
Michał ŚLIWIŃSKI |
C-2 1000 |
Poznań |
2001 |
Paweł BARASZKIEWICZ
Daniel JĘDRASZKO |
C-2 200 |
Poznań |
2001 |
Marcin KOBIERSKI
Michał ŚLIWIŃSKI |
C-2 1000 |
Sevilla |
2002 |
Aneta PASTUSZKA
Aneta BIAŁKOWSKA
Karolina SADALSKA
Joanna SKOWROŃ |
K-4 1000 |
Sevilla |
2002 |
Andrzej JEZIERSKI
Michał GAJOWNIK
Roman RYNKIEWICZ
Adam GINTER |
C-4 1000 |
Sevilla |
2002 |
Paweł BARASZKIEWICZ
Daniel JĘDRASZKO |
C-2 200 |
Gainesville |
2003 |
Michał ŚLIWIŃSKI
Andrzej JEZIERSKI
Michał GAJOWNIK
Wojciech TYSZYŃSKI |
C-4 1000 |
Zagrzeb |
2005 |
Marek TWARDOWSKI |
K-1 500 |
Szeged |
2006 |
nazwisko |
konkurencja |
miejsce |
rok |
Czesław SOBIERAJ |
K-1 10000 |
Vaxholm |
1938 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 500 |
Kopenhaga |
1970 |
Jerzy OPARA |
C-1 1000 |
Kopenhaga |
1970 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 1000 |
Tampere |
1973 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 1000 |
Meksyk |
1974 |
Jerzy OPARA
Andrzej GRONOWICZ |
C-2 1000 |
Meksyk |
1974 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 500 |
Sofia |
1977 |
Andrzej KLIMASZEWSKI
Zdzisław SZUBSKI
Krzysztof LEPIANKA
Zbigniew TORZECKI |
K-4 10000 |
Belgrad |
1978 |
Ryszard OBORSKI
Daniel WEŁNA
Grzegorz KOŁTAN
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-4 1000 |
Duisburg |
1979 |
Andrzej KLIMASZEWSKI
Ryszard OBORSKI
Zdzisław SZUBSKI
Zbigniew TORZECKI |
K-4 10000 |
Duisburg |
1979 |
Waldemar MERK
Daniel WEŁNA |
K-2 500 |
Nottingham |
1981 |
Leszek JAMROZIŃSKI
Andrzej KLIMASZEWSKI
Ryszard OBORSKI
Zdzisław SZUBSKI |
K-4 10000 |
Nottingham |
1981 |
Marek ŁBIK
Marek DOPIERAŁA |
C-2 500 |
Mechelen |
1985 |
Marek ŁBIK
Marek DOPIERAŁA |
C-2 1000 |
Montreal |
1986 |
Marek ŁBIK
Marek DOPIERAŁA |
C-2 1000 |
Duisburg |
1987 |
Izabela DYLEWSKA |
K-1 500 |
Duisburg |
1987 |
Robert CHWIAŁKOWSKI
Wojciech KURPIEWSKI
Grzegorz KRAWCÓW
Kazimierz KRZYŻAŃSKI |
K-4 500 |
Duisburg |
1987 |
Izabela DYLEWSKA |
K-1 500 |
Płowdiw |
1989 |
Izabela DYLEWSKA |
K-1 5000 |
Płowdiw |
1989 |
Marek ŁBIK
Tomasz GOLIASZ |
C-2 500 |
Płowdiw |
1989 |
Robert CHWIAŁKOWSKI
Wojciech KURPIEWSKI
Grzegorz KRAWCÓW
Maciej FREIMUT |
K-4 1000 |
Płowdiw |
1989 |
Maciej FREIMUT |
K-1 1000 |
Poznań |
1990 |
Andrzej GAJEWSKI
Andrzej GRYCZKO
Grzegorz KALETA
Mariusz RUTKOWSKI |
K-4 10000 |
Poznań |
1990 |
Maciej FREIMUT
Wojciech KURPIEWSKI |
K-2 500 |
Kopenhaga |
1993 |
Maciej FREIMUT
Grzegorz KALETA
Andrzej GRYCZKO
Piotr MARKIEWICZ |
K-4 10000 |
Kopenhaga |
1993 |
Piotr MARKIEWICZ
Grzegorz KOTOWICZ
Marek WITKOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-4 1000 |
Meksyk |
1994 |
Izabela DYLEWSKA-ŚWIATOWIAK
Elżbieta URBAŃCZYK |
K-2 500 |
Duisburg |
1995 |
Grzegorz KOTOWICZ |
K-1 500 |
Dartmouth |
1997 |
Grzegorz KOTOWICZ |
K-1 200 |
Dartmouth |
1997 |
Izabela DYLEWSKA-ŚWIATOWIAK
Elżbieta URBAŃCZYK |
K-2 200 |
Dartmouth |
1997 |
Daniel JĘDRASZKO
Paweł BARASZKIEWICZ |
C-2 500 |
Dartmouth |
1997 |
Daniel JĘDRASZKO
Paweł BARASZKIEWICZ |
C-2 500 |
Szeged |
1998 |
Beata SOKOŁOWSKA
Aneta PASTUSZKA |
K-2 200 |
Mediolan |
1999 |
Adam WYSOCKI
Marek TWARDOWSKI |
K-2 1000 |
Mediolan |
1999 |
Paweł BARASZKIEWICZ
Daniel JĘDRASZKO |
C-2 200 |
Mediolan |
1999 |
Piotr MARKIEWICZ
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI
Paweł ŁAKOMY |
K-4 200 |
Mediolan |
1999 |
Karolina SADALSKA
Aneta BIAŁKOWSKA
Dorota KUCZKOWSKA
Joanna SKOWROŃ |
K-4 1000 |
Poznań |
2001 |
Elżbieta URBAŃCZYK |
K-1 200 |
Poznań |
2001 |
Beata SOKOŁOWSKA
Aneta PASTUSZKA |
K-2 200 |
Poznań |
2001 |
Beata SOKOŁOWSKA
Aneta PASTUSZKA |
K-2 500 |
Poznań |
2001 |
Paweł BARASZKIEWICZ
Daniel JĘDRASZKO |
C-2 500 |
Poznań |
2001 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 500 |
Sevilla |
2002 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 200 |
Sevilla |
2002 |
Karolina SADALSKA
Małgorzata CZAJCZYŃSKA
Aneta BIAŁKOWSKA
Joanna SKOWROŃ |
K-4 500 |
Gainesville |
2003 |
Adam GINTER
Łukasz WOSZCZYŃSKI
Marcin GRZYBOWSKI
Michał ŚLIWIŃSKI |
C-4 500 |
Gainesville |
2003 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 200 |
Gainesville |
2003 |
Aneta BIAŁKOWSKA
Iwona PYŻALSKA
Joanna SKOWROŃ
Aneta KONIECZNA |
K-4 500 |
Zagrzeb |
2005 |
Beata SOKOŁOWSKA-KULESZA
Joanna SKOWROŃ
Małgorzata CZAJCZYŃSKA
Iwona PYŻALSKA |
K-4 200 |
Zagrzeb |
2005 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 500 |
Zagrzeb |
2005 |
Tomasz MENDELSKI
|
K-1 200 |
Zagrzeb |
2005 |
Paweł BARASZKIEWICZ
|
C-1 500 |
Zagrzeb |
2005 |
Marek TWARDOWSKI
Paweł BAUMANN
Tomasz MENDELSKI
Adam WYSOCKI |
K-4 1000 |
Szeged |
2006 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 200 |
Szeged |
2006 |
Adam SEROCZYŃSKI Mariusz KUJAWSKI |
K-2 1000 |
Duisburg |
2007 |
Ewelina WOJNAROWSKA Małgorzata CHOJNACKA |
K-2 1000 |
Duisburg |
2007 |
Marek TWARDOWSKI Tomasz MENDELSKI Paweł BAUMANN Adam WYSOCKI |
K-4 1000 |
Duisburg |
2007 |
nazwisko |
konkurencja |
miejsce |
rok |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 1000 |
Kopenhaga |
1970 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 500 |
Tampere |
1973 |
Andrzej GRONOWICZ
Jerzy OPARA |
C-2 500 |
Tampere |
1973 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 500 |
Meksyk |
1974 |
Andrzej MATYSIAK
Kazimierz GÓRECKI
Ryszard OBORSKI
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
Sztafeta
K-1 500 x 4 |
Meksyk |
1974 |
Andrzej MATYSIAK
Kazimierz GÓRECKI
Ryszard OBORSKI
Grzegorz KOŁTAN |
K-4 10000 |
Meksyk |
1974 |
Maria KAZANECKA
Katarzyna KULCZAK |
K-2 500 |
Belgrad |
1975 |
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-1 500 |
Belgrad |
1975 |
Kazimierz NIKIN |
K-1 10000 |
Belgrad |
1975 |
Jerzy OPARA
Andrzej GRONOWICZ |
C-2 1000 |
Sofia |
1977 |
Andrzej KLIMASZEWSKI
Krzysztof LEPIANKA
Zdzisław SZUBSKI
Zbigniew TORZECKI |
K-4 10000 |
Sofia |
1977 |
Ryszard OBORSKI
Daniel WEŁNA
Grzegorz KOŁTAN
Henryk BUDZICZ |
K-4 500 |
Belgrad |
1978 |
Piotr PAWŁOWSKI
Marek ŁBIK |
C-2 500 |
Duisburg |
1979 |
Ryszard OBORSKI
Daniel WEŁNA
Grzegorz KOŁTAN
Grzegorz ŚLEDZIEWSKI |
K-4 500 |
Duisburg |
1979 |
Daniel WEŁNA
Waldemar MERK |
K-2 1000 |
Nottingham |
1981 |
Ireneusz CIURZYŃSKI
Ryszard OBORSKI
Andrzej KLIMASZEWSKI
Krzysztof SZCZEPAŃSKI |
K-4 10000 |
Tampere |
1983 |
Marek ŁBIK
Marek DOPIERAŁA |
C-2 1000 |
Mechelen |
1985 |
Robert CHWIAŁKOWSKI
Wojciech KURPIEWSKI
Kazimierz KRZYŻAŃSKI
Grzegorz KRAWCÓW |
K-4 1000 |
Montreal |
1986 |
Maciej FREIMUT
Wojciech KURPIEWSKI |
K-2 500 |
Płowdiw |
1989 |
Tomasz FRANASZEK
Andrzej GAJEWSKI
Grzegorz KALETA
Mariusz RUTKOWSKI |
K-4 10000 |
Płowdiw |
1989 |
Tomasz GOLIASZ
Dariusz KOSZYKOWSKI |
C-2 1000 |
Meksyk |
1994 |
Barbara HAJCEL
Elżbieta URBAŃCZYK |
K-2 200 |
Meksyk |
1994 |
Piotr MARKIEWICZ
Grzegorz KALETA
Marek WITKOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-4 1000 |
Duisburg |
1995 |
Grzegorz KOTOWICZ
Grzegorz KALETA
Marek WITKOWSKI
Dariusz BIAŁKOWSKI |
K-4 500 |
Duisburg |
1995 |
Dariusz BIAŁKOWSKI
Grzegorz KOTOWICZ |
K-2 1000 |
Duisburg |
1995 |
Maciej FREIMUT
Adam WYSOCKI |
K-2 500 |
Duisburg |
1995 |
Izabela DYLEWSKA-ŚWIATOWIAK
Elżbieta URBAŃCZYK |
K-2 1000 |
Dartmouth |
1997 |
Grzegorz KOTOWICZ
Dariusz BIAŁKOWSKI |
K-2 1000 |
Dartmouth |
1997 |
Daniel JĘDRASZKO
Paweł BARASZKIEWICZ
Piotr MIDLOCH
Paweł MIDLOCH |
C-4 1000 |
Dartmouth |
1997 |
Beata SOKOŁOWSKA
Aneta PASTUSZKA
Aneta MICHALAK
Joanna SKOWROŃ |
K-4 500 |
Mediolan |
1999 |
Beata SOKOŁOWSKA
Aneta PASTUSZKA
Aneta MICHALAK
Agata PISZCZ |
K-4 200 |
Mediolan |
1999 |
Adam WYSOCKI
Marek TWARDOWSKI |
K-2 200 |
Mediolan |
1999 |
Grzegorz KOTOWICZ |
K-1 500 |
Mediolan |
1999 |
Karolina SADALSKA
Aneta PASTUSZKA
Dorota KUCZKOWSKA
Joanna SKOWROŃ |
K-4 200 |
Poznań |
2001 |
Michał ŚLIWIŃSKI |
C-1 200 |
Poznań |
2001 |
Adam SEROCZYŃSKI |
K-1 1000 |
Sevilla |
2002 |
Andrzej JEZIERSKI |
C-1 200 |
Sevilla |
2002 |
Adam GINTER
Daniel JĘDRASZKO
Michał ŚLIWIŃSKI
Marcin GRZYBOWSKI |
C-4 500 |
Sevilla |
2002 |
Elżbieta URBAŃCZYK |
K-1 200 |
Sevilla |
2002 |
Adam GINTER
Andrzej JEZIERSKI
Roman RYNKIEWICZ
Wojciech TYSZYŃSKI |
C-4 1000 |
Gainesville |
2003 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 1000 |
Gainesville |
2003 |
Karolina SADALSKA
Aneta PASTUSZKA
Beata KULESZA-SOKOŁOWSKA
Joanna SKOWROŃ |
K-4 200 |
Gainesville |
2003 |
Aneta PASTUSZKA
Beata KULESZA-SOKOŁOWSKA |
K-2 200 |
Gainesville |
2003 |
Joanna SKOWROŃ
Beata KULESZA-SOKOŁOWSKA |
K-2 500 |
Gainesville |
2003 |
Aneta BIAŁKOWSKA
Joanna SKOWROŃ |
K-2 1000 |
Zagrzeb |
2005 |
Paweł BAUMANN
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI
Przemysław GAWRYCH |
K-4 1000 |
Zagrzeb |
2005 |
Marek TWARDOWSKI
Adam WYSOCKI |
K-2 200 |
Zagrzeb |
2005 |
Adam GINTER
Wojciech TYSZYŃSKI
Andrzej JEZIERSKI
Michał GAJOWNIK |
C-4 500 |
Zagrzeb |
2005 |
Adam WYSOCKI
Tomasz MENDELSKI
Paweł BAUMANN
Przemysław GAWRYCH |
K-4 500 |
Szeged |
2006 |
Adam SEROCZYŃSKI
Tomasz GÓRSKI |
K-2 1000 |
Szeged |
2006 |
Łukasz WOSZCZYŃSKI
Paweł BARASZKIEWICZ
Marcin GRZYBOWSKI
Paweł SKOWROŃSKI |
C-4 500 |
Szeged |
2006 |
Marta WALCZYKIEWICZ Dorota KUCZKOWSKA |
K-2 200 |
Duisburg |
2007 |
Monika BOROWICZ Aneta KONIECZNA Małgorzata CHOJNACKA Ewelina WOJNAROWSKA |
K-4 500 |
Duisburg |
2007 |
Paweł BARASZKIEWICZ Wojciech Tyszyński |
C- 2 1000 |
Duisburg |
2007 |
Marek TWARDOWSKI |
K-1 500 |
Duisburg |
2007 |
nazwisko |
konkurencja |
miejsce |
rok |
Dariusz KOSZYKOWSKI Dawid GLUZA Mariusz POMYKAŁA Ireneusz ULAŃCZYK |
C-4 500 |
Dartmouth |
1989 |
Grzegorz KOTOWICZ
Piotr MARKIEWICZ
Marcin GRAJEWSKI
Robert WYSOCKI |
K-4 1000 |
Duisburg |
1991 |
Aneta PASTUSZKA Dorota DUNAJ |
K-2 500 |
Motosu |
1995 |
Marcin KOBIERSKI Paweł BARASZKIEWICZ |
C-2 500 |
Motosu |
1995 |
Lech GÓRSKI Adam BAKUNIEWICZ Mariusz WIECZOREK Bartłomiej POŹNIAKOWSKI |
K-4 1000 |
Motosu |
1995 |
Dorota DUNAJ |
K-1 500 |
Lahti |
1997 |
Klaudiusz KOKOT
Marek TWARDOWSKI |
K-2 500 |
Lahti |
1997 |
Dorota DUNAJ
Anna KORONKIEWICZ
Ewelina KOŁODZIEJCZYK
Katarzyna WAJDECZKO |
K-4 500 |
Lahti |
1997 |
Michał GAJOWNIK
Mateusz RYCOMBEL |
C-2 500 |
Zagrzeb |
1999 |
Beata MIKOŁAJCZYK |
K-1 1000 |
Komatsu |
2003 |
Bartosz HANCYK
Rafał JACKOWIAK |
K-2 500 |
Szeged |
2005 |
Bartosz HANCYK
Jakub CEBULA
Rafał JACKOWIAK
Piotr SIEMIONOWSKI |
K-4 1000 |
Szeged |
2005 |
Mariusz KRUK |
C-1 500 |
Szeged |
2005 |
Przemysław KACZMAREK
Paweł DOCHNIAK
Tomasz KACZOR
Michał MRÓZ |
C-4 500 |
Szeged |
2005 |
Michał MRÓZ
Paweł DOCHNIAK
Przemysław KACZMAREK
Tomasz KACZOR |
C-4 1000 |
Szeged |
2005 |
Jakub SITKOWSKI
Bartosz PŁAWSKI |
C-2 1000 |
Racice |
2007 |
nazwisko |
konkurencja |
miejsce |
rok |
Wojciech PAWLAK Piotr SZCZESZEK |
K-2 500 |
Dartmouth |
1989 |
Wojciech PAWLAK Piotr SZCZESZEK |
K-2 1000 |
Dartmouth |
1989 |
Krzysztof TROCHIM |
K-1 500 |
Dartmouth |
1989 |
Marek KOTARSKI Krzysztof TROCHIM Arkadiusz BULIŃSKI Grzegorz SIMONIENKO |
K-4 1000 |
Dartmouth |
1989 |
Dariusz KOSZYKOWSKI Dawid GLUZA Mariusz POMYKAŁA Ireneusz ULAŃCZYK |
C-4 1000 |
Dartmouth |
1989 |
Piotr MICHALSKI Sebastian PIĄTKOWSKI |
C-2 500 |
Duisburg |
1991 |
Karolina SŁOTA |
K-1 500 |
Racice |
1993 |
Artur PIETRZAK Arkadiusz RUDNY |
C-2 1000 |
Racice |
1993 |
Aneta PASTUSZKA |
K-1 500 |
Motosu |
1995 |
Tomasz LORENZ Sebastian BRUSKI |
K-2 500 |
Motosu |
1995 |
Tomasz LORENZ Sebastian BRUSKI |
K-2 1000 |
Motosu |
1995 |
Aneta PASTUSZKA Dorota DUNAJ Aneta MICHALAK Agnieszka NOWAK |
K-4 500 |
Motosu |
1995 |
Dorota DUNAJ
Anna KORONKIEWICZ |
K-2 500 |
Lahti |
1997 |
Marek TWARDOWSKI |
K-1 1000 |
Lahti |
1997 |
Rafał GŁAŻEWSKI
Klaudiusz KOKOT
Krzysztof KOŁOWSKI
Maciej MAJCHRZAK |
K-4 500 |
Lahti |
1997 |
Sebastian WOŹNIAK
Sebastian WRÓBEL |
C-2 500 |
Lahti |
1997 |
Karolina SADALSKA |
K-1 500 |
Zagrzeb |
1999 |
Małgorzata CZAJCZYŃSKA
Ewelina KOZAK |
K-2 500 |
Zagrzeb |
1999 |
Jarosław IDCZAK
Dominik NIEDŹWIECKI
Roman RYNKIEWICZ
Ireneusz SZPYNDA |
C-4 500 |
Zagrzeb |
1999 |
Paweł BAUMANN
Bartosz STACHOWIAK |
K-2 500 |
Kurytyba |
2001 |
Aneta SZULC
Małgorzata CHOJNACKA |
K-2 1000 |
Kurytyba |
2001 |
Aneta SZULC
Małgorzata CHOJNACKA |
K-2 500 |
Kurytyba |
2001 |
Arkadiusz TOŃSKI
Tomasz MRÓZ
Łukasz GROSS
Łukasz WOSZCZYŃSKI |
C-4 500 |
Kurytyba |
2001 |
Beata MIKOŁAJCZYK |
K-1 500 |
Komatsu |
2003 |
Michał GOŁĘBIEWSKI
Konrad MINTURA
Daniel WALERCZUK
Tomasz KOBYŁECKI |
K-4 1000 |
Komatsu |
2003 |
Renata KLEKOTKO
Sandra PAWEŁCZAK
Patrycja HORODYŃSKA
Karolina WYSOCKA |
K-4 500 |
Szeged |
2005 |
nazwisko |
konkurencja |
miejsce |
rok |
Władysław PIECYK
Eugeniusz KAPŁANIAK
Jan NIEMIEC |
K-1 x 3 |
Heinsberg |
1961 |
Wojciech GAWROŃSKI |
K-1 |
Muotathall |
1973 |
Jerzy JEŻ
Wojciech KUDLIK
Maciej RYCHTA
Zbigniew LEŚNIAK
Jan FRĄCZEK
Ryszard SERUGA |
C-2 x 3 |
Skopje |
1975 |
Jerzy JEŻ - Wojciech
KUDLIK
Maciej RYCHTA - Zbigniew LEŚNIAK
Jan FRĄCZEK - Ryszard SERUGA |
C-2 x 3 |
Spittal |
1977 |
Wojciech GAWROŃSKI
Jerzy STANUCH
Henryk POPIELA |
K-1 x 3 |
Spittal |
1977 |
Jerzy JEŻ
Wojciech KUDLIK |
C-2 |
Jonquiere |
1979 |
Edward FLORIAN
Adam PIETRASIK
Piotr SARATA |
C-1 x 3 |
Augsburg |
1985 |
Sławomir MORDARSKI
- Andrzej WÓJS
Jarosław MICZEK - Wojciech SEKUŁA
Bartłomiej KRUCZEK - Dariusz WRZOSEK |
C-2 x 3 |
Bourg St. Maurice |
2002 |
Andrzej WÓJS – Sławomir
MORDARSKI
Jarosław MICZEK – Wojciech SEKUŁA
Marcin POCHWAŁA – Paweł SARNA |
C-2 x 3 |
Augsburg |
2003 |
Grzegorz POLACZYK
Mateusz POLACZYK
Dariusz POPIELA |
K-1 x 3 |
Praha |
2006 |