Polski Związek Kajakowy

  • rio5.jpg
  • rio4.jpg
  • rio2.jpg
  • rio1.jpg
  • rio3.jpg

Kajakarstwo klasyczne 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
09.04. Poznań Memoriał Andrzeja Królikowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.04. Świerklaniec Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.04. Nowe Chechło Regaty Kontrolne dla Kadr Wojewódzkich, Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego na Śląsku
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.04. Wałcz I kwalifikacje do kadry narodowej - Parakajakarstwo

-oświadczenie przypinania się do łodzi
-oświadczenie kamizelka asekuracyjna

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.04. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.04. Gryfino Regaty kajakowe z okazji „Obchodów Dni Gryfina 2016 r.”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.04. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.04-01.05. Wałcz I Regaty Eliminacyjne Seniorów
Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.05. Kalisz Memoriał Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.05. Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.05. Białystok 3 Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.05. Poznań Międzynarodowe Regaty Sprinterskie im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu 2016
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.05. Wrocław IX Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.05. Duisburg (Niemcy) Mistrzostwa Świata i Kwalifikacje Olimpijskie w Parakajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-19.05. Duisburg (Niemcy) Kwalifikacje Kontynentalne do IO – dla Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.05. Wolsztyn XXXII Długodystansowe Mistrzostwa Polski. Komunikat 1, komunikat 2.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.05. Duisburg (Niemcy) 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-29.05 Racice (Czechy) 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.05. Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.05. Wałcz XXXV Memoriał Kazimierza Góreckiego i XVI Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05. Poznań II kwalifikacje do kadry narodowej - Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-5.06. Montemor (Portugalia) 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.06. Warszawa Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.06 Malbork LII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-9.06 Montemor-o-Velho
(Portugalia)
Akademickie Mistrzostwa Świata.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-12.06. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów
Komunikat.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.06. Wałcz II Regaty Eliminacje Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.06. Wałcz Zawody kwalifikacyjne do I.P. - Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.06. Gorzów Wlkp. XXVI Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-19.06. Lublin 10 Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.06. Moskwa (Rosja) Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.06. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.06. Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodzików i Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-26.06 Sztum XXX Międzynarodowe regaty kajakowe, Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.06. Opole Mistrzostw Miasta Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.07. Katowice Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-17.07. Plovdiv (Bułgaria) Mistrzostwa Europy Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-31.07. Mińsk (Białoruś) Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-20.08. Lagoa Stadium
Copacabana/ Rio/ Brazylia
Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-14.08. Poznań Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów. Dofinansowanie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.08. Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Młodzików.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.08. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2016.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.09. Augustów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.09. Bydgoszcz XIII Memoriał Cecylii Kosiak i Zdzisława Kiełpińskiego. Skład sztafety, załącznik 1, załącznik 2.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-4.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Weteranów w kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.09. Pamiątkowo Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-14.09. Rio de Janeiro Igrzyska Paraolimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.09. Poznań Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.09. Chełmno XXIV Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Lecha Sławatyckiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.09.
24.09.
Warszawa Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.09. Szeged (Węgry) Turniej Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.09. Opole Regaty Kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry” Imienia Stanisława Michalczuka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.09. Człuchów

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.10. Warszawa Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana i Regaty Zakończenia Sezonu 2016
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.10. Chełmża XXVI Memoriał Leona Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.10. Kaniów Mecz Kajakowy w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.10. Katowice Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.10. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
Obsługa sędziowska, dofinansowanie,
informacja.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy














 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 



Kurs na instruktora kajakarstwa
Informacje

 


 

Kurs na trenera II klasy
Informacje

 

Imprezy międzynarodowe

  • ICF Slalom 2016

    ICF Junior and U-23 Canoe
    Slalom World Championships

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.