Polski Związek Kajakowy

  • belgrad3.jpg
  • Tula_Czaplicki.jpg
  • tacen12.jpg
  • Borowska.jpg
  • DSC_1832.jpg
  • Paszek_Iskrzycka.jpg

Slalom i zjazd 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
13.01. Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06 - 07.04. Pau/ FRA PYRENEES CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13 - 14.04. La Seu d’Urgell/ ESP PYRENEES CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-20.04. Liptovski Mikulasz/ SVK Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-28.04. Kraków

Krakowskie Slalomy
1 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-12.05. Liptovski Mikulasz/ SVK 71 Międzynarodowe Tatrzańskie Slalomy
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów i U-23
2 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.05. Kraków LOTTO 71 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów, U23, Juniorów
1 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05-2.06. Pau/FRA Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.06. Drzewica 5 Drzewickie Slalomy 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.06. Kraków ECA Junior Cup – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.06. Zabrzeż Wietrznice / Nowy Sącz 58 Puchar Ziemi Sądeckiej w Slalomie Kajakowym im. Stanisława Biskupskiego
Puchar Polski,  Liga Młodzików – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.06. Lee Valley/ GBA ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21–23.06. Bratysława/ SVK ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 2/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-23.06. Kraków / POL Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Puchar Polski, Liga Młodzików – 2/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28–30.06. Tacen/ SLO ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06. Szczawnica XI Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w Slalomie, Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sromowce Wyżne XI Memoriał im. dh. Olgi Małkowskiej
Liga Młodzików – 4/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Liptovski Mikulasz/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.07. Zabrzeż / Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.07. Krościenko 3 Nocny Slalom o Puchar Wójta Gminy Krościenko n/Dunajcem
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-21.07. Kraków / POL Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.07. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego,
Puchar Polski – 3/2019, Liga Młodzików – 5/2019 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.07. Drzewica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
9-10.08. Leśna Memoriał Ireneusza Kielera
Zawody dzieci i weteranów w slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie - Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.08. Wietrznice 8 Mistrzostwa Polski Młodzików
w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Markkleeberg /GER ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 4/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie,
Puchar Polski – 4/2019,
Zawody weteranów im. W. Piecyka - Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
Puchar Polski – 5/2019,
Liga Młodzików– FINAŁ 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 5/2019 FINAL 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE EXTREME SLALOM WORLD CHAMPIONSHIPS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.09. Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25 - 29.09. La Seu d’Urgell/ ESP Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
Kwalifikacje do IO Tokio 2020
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.10. Leśna Puchar Kwisy w Slalomie
Puchar Polski – FINAŁ 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-6.10. Leśna LOTTO Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-6.10. /CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – porozumienie Państw Grupy V4
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-13.10. Szczawnica LOTTO 76 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-27.10. Tokio/ JAP Tokyo 2020 - Olympic Test Event Canoe Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
  Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
  Kraków Kursokonferencja Trenerów
Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Partnerzy


 

Oficjalny dostawca medali
dla PZKaj

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.