Polski Związek Kajakowy

  • Tula_Czaplicki.jpg
  • DSC_1832.jpg
  • Borowska.jpg
  • tacen12.jpg
  • Paszek_Iskrzycka.jpg
  • belgrad3.jpg

Sportowe Wakacje 2013

Uprzejmie informujemy, że w bieżącym roku, zadanie sportowe pod nazwą „Sportowe Wakacje” – dla dzieci i młodzieży, dofinansowywane ze środków FRKF MSiT, będzie realizowane w dwóch ośrodkach sportowo wypoczynkowych i obejmie łącznie 90 osób w tym 82 zawodników w wieku do 14 lat, pod opieką 8 trenerów.

Zgłoszenia kandydatów na zgrupowania będą mogły dokonywać wyłącznie kluby sportowe i uczniowskie kluby sportowe, uczestniczące we współzawodnictwie sportowym. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, warunki udziału oraz kryteria kwalifikacyjne, zostaną opracowane przez Organizatorów i po zatwierdzeniu przez PZKaj, zostaną opublikowane podczas Regat Eliminacyjnych Juniorów w Bydgoszczy 31.05-2.06.2013).

Pierwsze zgrupowanie (41 zawodników / 4 trenerów) zostanie zorganizowane w Ośrodku Wypoczynkowym „Jowisz” nad jeziorem Turawskim, w Turawie w okresie 01‑14.07.2013 r. Bezpośrednim organizatorem będzie Opolskie Towarzystwo Kajakowe 45-094 Opole, przy ul Spacerowej 3. Odpłatność za udział w zgrupowaniu wyniesie do 400,00zł od osoby (dokładna kwota zostanie podana łącznie z komunikatem kwalifikacyjnym). Wstępne zgłoszenia zawodników (nazwisko i imię, dokładna data urodzenia, adres zamieszkania i bezpośredni kontakt z opiekunami – tel., e-mail) należy wysyłać na adres Organizatora w terminie do 06.06.2013 r. Osobą kontaktową w sprawach organizacyjnych będzie Pan Krzysztof Bil tel. 500006407, e‑mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Na zgrupowanie w Turawie będą kwalifikowani w pierwszej kolejności zawodnicy z województw: dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Ostateczne ustalenie składu osobowego uczestników nastąpi do 14.06.2013 r.

Drugie zgrupowanie (również dla 41 zawodników / 4 trenerów) zostanie zorganizowane w Ośrodku Wypoczynkowym „Relax” w Chomiąży Szlacheckiej, 88-410 Gąsawa, w okresie 13‑26.08.2013 r. Bezpośrednim organizatorem będzie Kujawsko-Pomorski Związek Kajakowy 85-915 Bydgoszcz, przy ul Gdańskiej 163 p 124. Odpłatność za udział w zgrupowaniu wyniesie do 400,00zł od osoby (dokładna kwota zostanie podana łącznie z komunikatem kwalifikacyjnym). Wstępne zgłoszenia zawodników (nazwisko i imię, dokładna data urodzenia, adres zamieszkania i bezpośredni kontakt z opiekunami – tel., e-mail) należy wysyłać na adres Organizatora w terminie do 22.07.2013 r. Osobą kontaktową w sprawach organizacyjnych będzie Pan Tomasz Wierzewski tel. 697112919, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Na zgrupowanie w Chomiąży Szlacheckiej będą kwalifikowani w pierwszej kolejności zawodnicy z województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Ostateczne ustalenie składu osobowego uczestników nastąpi do 30.07.2013 r.

 

Partnerzy


 

Oficjalny dostawca medali
dla PZKaj

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 214 gości oraz 0 użytkowników.