Polski Związek Kajakowy

  • rio3.jpg
  • rio1.jpg
  • rio5.jpg
  • rio2.jpg
  • rio4.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

Polecamy

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

13 medali w Pucharze Europy Juniorów w slalomie kajakowym w Krakowie

  • ECA_Krakow1
  • W dniach 29-30.07.2017 r. na torze kajakowym „Kolna” w Krakowie, odbyły się zawody Pucharu Europy Juniorów w slalomie kajakowym. W rozgrywkach wzięło udział ponad 200 zawodników z 13 państw, w tym m.in. z: USA, Włoch, Słowacji, Czech, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii.

    Przejazdy odbywały się w czterech kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: U14, U16, U18 i U23.

    Młodzi polscy zawodnicy zdobyli łącznie 13 medali, w tym: 3 złote, 3 srebrne i 7 brązowych.

     

    Złoto:

    C1 men U14 – Maciej Bartos LKK Drzewica

    C1 men U18 – Szymon Zawadzki LKK Drzewica

    K1 men U23 – Jakub Brzeziński AZS AWF Kraków

     

    Srebro:

    C1 women U18 – Aleksandra Stach KKK Kraków

    C1 men U16 – Kacper Zachwieja KS Pieniny Szczawnica

    C2 men – Bartosz Nowicki/Konrad Pietroń KKK Kraków

     

    Brąz:

    C1 men U14 – Mikołaj Mastalski KKK Kraków

    C1 men U16 – Jakub Król KS Start Nowy Sącz

    C1 men U18 – Konrad Szymanek KS Pieniny Szczawnica

    C1 men U23 – Michał Kołomański KKK Kraków

    C1 women U16 – Oliwia Jeleńska KS Start Nowy Sacz

    K1 men U14 – Mikołaj Mastalski KKK Kraków

    K1 men U23 – Krzysztof Majerczak KKK Kraków

     

     

    Foto: U.Kühn

    • ECA_Krakow1
    • ECA_Krakow2
    • ECA_Krakow3
    • ECA_Krakow4
    • ECA_Krakow5

    Sponsorzy










     

    Programy kajakowe

    Program edukacji kajakowej dla dzieci
    www.akademiakajakowa.pl
     


     
    Uwaga kluby kajakowe!
    Program wsparcia dla klubów

     Najczęściej zadawane pytania

     


     

    Obowiązkowy program dla stypendystów
    „Selfie z Gwiazdą Sportu”

     


    Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

    Komunikat

     

    Kto nas odwiedza

    Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.