Polski Związek Kajakowy

  • rio2.jpg
  • rio4.jpg
  • rio5.jpg
  • rio3.jpg
  • rio1.jpg

Stypendia Sportowe Marszałka Województwa Lubuskiego

  • 3_resize
  • W dniu 01 kwietnia 2017r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych Marszałka Województwa Lubuskiego.

    Podczas uroczystości otwarcia XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych, lubuscy sportowcy odbierali stypendia z rąk Wicemarszałka Województwa Lubuskiego Romualda Gawlika.

    Stypendia przyznane zostały pięciorgu sportowcom niepełnosprawnym z zielonogórskiego „Startu”, uczestnikom ubiegłorocznych Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro’2016. Otrzymali je medaliści: Kamila Kubas - brązowy medal w parakajakarstwie, Piotr Grudzień - brąz indywidualnie i drużynowo oraz Marcin Skrzynecki - brąz drużynowo w tenisie stołowym, a także dwóch zawodników którzy w Rio zajęli miejsca tuż „za podium”: Szymon Sowiński - IV miejsce w strzelectwie sportowym oraz Marek Trykacz - IV miejsce w podnoszeniu ciężarów.

     

    Serdecznie gratulujemy całej piątce, życzymy zawodnikom aby otrzymane wsparcie przełożyło się na dalsze sukcesy sportowe.

     

     

    Prezes ZSR „Start” Zielona Góra

    Danuta Tarnawska

    • 1_resize
    • 2_resize
    • 3_resize
    • 4_resize

    Sponsorzy













     

    Programy kajakowe

    Program edukacji kajakowej dla dzieci
    www.akademiakajakowa.pl
     


     
    Uwaga kluby kajakowe!
    Program wsparcia dla klubów

     Najczęściej zadawane pytania

     


     

    Obowiązkowy program dla stypendystów
    „Selfie z Gwiazdą Sportu”
    https://www.selfiezgwiazdasportu.pl/

     


     

    Kurs na trenera II klasy
    Informacje

     

    Imprezy międzynarodowe

    • Pietermaritzburg

       2017 ICF Canoe Marathon World Championships
      September 8-10, 2017

      Pietermaritzburg, South Africa

    • Racice

      2017 ICF Canoe Sprint World Championships
      August 23-27, 2017

      Racice, Czech Republic

    • Belgrad

      ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
      June 22 - 25, 2017
      Belgrade, SRB

    • Hohenlimburg

      ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
      August 16 - 20, 2017
      Hohenlimburg, GER

    • Bascov

      2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
      July 27-30, 2017
      Bascov-Arges, Romania

    • Tacen

      ECA Canoe Slalom Championships
      May 31 - June 4, 2017
      Tacen, SLO

    • Ponte

      ECA Canoe Marathon Championships
      June 30 - July 2, 2017
      Ponte de Lima, POR

    Kto nas odwiedza

    Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.