TERMIN |
MIEJSCE |
NAZWA IMPREZY |
DYSCYPLINA |
24.03 |
Bydgoszcz |
Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzieży |
Kajak Polo |
24-25.03 |
Mediolan
(Włochy) |
Puchar
Europy na 10 km |
Długi dyst. |
14.04 |
Czechowice
Dz. |
Otwarte
Długodystansowe Mistrzostwa Śląska |
Sprint |
14-15.04 |
Helmond
(Holandia) |
Międzynarodowy Turniej |
Kajak Polo |
14-15.04 |
Wałcz |
Ogólnopolska Konsultacja Juniorów |
Sprint |
21.04 |
Poznań |
Otwarcie Sezonu |
Sprint |
21-22.04 |
Bydgoszcz |
I
Eliminacje Seniorów |
Sprint |
28-29.04 |
Szczawnica |
Mistrzostwa Polski w Zjeździe |
Zjazd |
1.05 |
Tychy |
Regaty
Otwarcie Sezonu Tychy 2007 |
Sprint |
1.05 |
Nowa Sól |
Regaty
Kajakowe o Puchar Prezydenta Miasta Nowej Soli |
Sprint |
3.05 |
Gryfino |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
„Dni Gryfina 2007” |
Sprint |
4-6.05 |
Kaniów |
Ogólnopolska Konsultacja Szkoleniowa |
Kajak Polo |
4-6.05 |
Zagrzeb
(Chorwacja) |
Puchar
Świata |
Sprint |
5-6.05 |
Kraków |
Krakowskie
Slalomy |
Slalom |
5-6.05 |
Gorzów
Wlkp. |
XXI
Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie |
Maraton |
6.05 |
Kalisz |
XV
Memoriał im. T Pasika o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza |
Sprint |
10.05 |
Bydgoszcz |
Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzieży |
Kajak Polo |
12.05 |
Poznań |
Otwarte Mistrzostwa miasta
Poznania |
Sprint |
18-20.05 |
Szeged
(Węgry) |
Puchar
Świata |
Sprint |
19.05 |
Kaniów |
Memoriał
Ryszarda Gałuszki |
Kajak Polo |
19.05 |
Gorzów
Wlkp. |
Ogólnopolskie Regaty „Memoriał Tadeusza Hryckiewicza” |
Sprint |
19-20.05 |
Piestany
(Słowacja) |
Regaty
Juniorów i U-23 |
Sprint |
20.05 |
Opole |
Otwarte
Mistrzostwa Miasta Opole
Memoriał Bogusława Wachala |
Sprint |
26.05 |
Tychy |
Międzynarodowe Regaty Kajakowe
„Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy |
Sprint |
26.05 |
Warszawa |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Mazowieckie, warmińsko-Mazurskie, Podlaskie |
Kajak Polo |
26-27.05 |
Essen
(Niemcy) |
Puchar
Niemiec – Międzynarodowy Turniej |
Kajak Polo |
27.05 |
Tychy |
III
Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy |
Kajak Polo |
27.05 |
Choszczno |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Dolnośląskie, lubuskie |
Sprint |
1-3.06 |
Gerarmer
(Francja) |
Puchar
Świata |
Sprint |
1-3.06 |
Bydgoszcz |
Ogólnopolskie Regaty Eliminacyjne Juniorów |
Sprint |
1-3.06 |
Bydgoszcz |
II
Eliminacje Seniorów |
Sprint |
2-3.06 |
Kraków |
Puchar
Prezydenta Miasta Krakowa |
Slalom |
8-9.06 |
Wietrznice |
Otwarte
Mistrzostwa Polski |
Free Style |
8-10.06 |
Gerarmer
(Francja) |
Klubowe
Mistrzostwa Europy |
Smocze
Łodzie |
9.06 |
Sztum |
XXI
Memoriał Jana Raabe |
Sprint |
9-10.06 |
Kaniów |
Międzynarodowy Turniej |
Kajak Polo |
10.06 |
Bydgoszcz |
Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzieży |
Kajak Polo |
10.06 |
Pamiątkowo |
V Memoriał
Andrzeja Kulczaka |
Sprint |
14-15.06 |
Bydgoszcz |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie |
Kajak Polo |
16.06 |
Olsztyn |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Mazowieckie, warmińsko-Mazurskie |
Sprint |
16.06 |
Poznań |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Zachodniopomorskie, Wielkopolskie |
sprint |
16.06 |
Wrocław |
XV
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Mosty Wrocławia” |
Sprint |
16-17.06 |
Bochum
(Niemcy) |
Międzynarodowe Regaty Juniorów |
Sprint |
16-17.06 |
Lublin |
Ogólnopolskie Regaty Dzieci i Młodzików o Puchar
Lubelskiego Koziołka |
Sprint |
16-17.06 |
Liptovski
Mikulasz
(Słowacja) |
Mistrzostwa Europy Seniorów |
Slalom |
17.06 |
Poznań |
Puchar Prezesa WZKaj |
Sprint |
20.06 |
Małomice |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie |
Kajak Polo |
23.06 |
Tychy |
Otwarte
Mistrzostwa Śląska i Miasta Tychy dla ur. w 1997 i mł. |
Sprint |
23-24.06 |
Bydgoszcz |
Międzynarodowe Regaty Juniorów i U-23 |
Sprint |
27.06-1.07 |
Pontevedra
(Hiszpania) |
Mistrzostwa Europy Seniorów |
Sprint |
30.06-1.07 |
Praha
(Czechy) |
Puchar
Świata |
Slalom |
7.07 |
Olsztyn
|
Mistrzostwa Woj. Warmińsko Mazurskiego |
Sprint |
7-8.07 |
Tacen
(Słowenia) |
Puchar
Świata |
Slalom |
7-8.07 |
San Giorgio di Nogaro
(Włochy) |
Międzynarodowy Turniej |
Kajak Polo |
14-15.07 |
Leśna |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów |
Slalom |
14-15.07 |
Trencin
(Słowacja) |
Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów |
Maraton |
14-15.07 |
Augsburg
(Niemcy) |
Puchar
Świata |
Slalom |
14-15.07 |
Choszczno |
Otwarte
Mistrzostwa Choszczna w Kajak Polo |
Kajak Polo |
27-29.07 |
Rudnice
(Czechy) |
Pre-Mistrzostwa Świata Juniorów |
Slalom |
27-29.07 |
Racice
(Czechy) |
Mistrzostwa Świata Juniorów |
Sprint |
28-29.07 |
Rudnice
(Czechy) |
Puchar
Nadziei Olimpijskich |
Slalom |
28-29.07 |
Kaniów |
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych |
Kajak Polo |
2-5.08 |
Ateny
(Grecja) |
Mistrzostwa Europy U-23 i Juniorów |
Slalom |
2-5.08 |
Wałcz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów |
Sprint |
8-12.08 |
Duisburg
(Niemcy) |
Mistrzostwa Świata Seniorów |
Sprint |
11-12.08 |
Drzewica |
Mistrzostwa Polski Seniorów |
Slalom |
11-12.08 |
Augustów |
Długodystansowe Mistrzostwa Polski |
Sprint |
18-19.08 |
Rzeszów |
Mistrzostwa Polski Seniorów |
Kajak Polo |
18-19.08 |
Bydgoszcz |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Puchar Województw |
Sprint |
22-27.08 |
Pekin
(Chiny) |
Test
Olimpijski |
Sprint |
25.08 |
Drzewica |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Łódzkie, Świętokrzyskie |
Sprint |
25-26.08 |
Choszczno |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie |
Kajak Polo |
25-26.08 |
Czechowice-Dziedzice |
XXI
Memoriał A. Bazaniaka |
Sprint |
30.08-2.09 |
Belgrad
(Serbia) |
Mistrzostwa Europy U-23 i Juniorów |
Sprint |
2-3.09 |
Brandenburg
(Niemcy) |
Mistrzostwa Europy |
Smocze
Łodzie |
8.09 |
Leśna |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Dolnośląskie, Małopolskie, Łódzkie, Śląskie, Podkarpackie |
Slalom |
8-9.09 |
Poznań |
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzików
Otwarte Mistrzostwa Weteranów |
Sprint |
8-9.09 |
Poznań |
Otwarte
Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi |
Smocze
Łodzie |
9.09 |
Rokietnica |
Otwarte
Mistrzostwa Gminy Rokietnica |
Sprint |
10-16.09 |
Thury
Harcovrt
(Francja) |
Mistrzostwa Europy |
Kajak-Polo |
14.09 |
Choszczno |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Jesień 2007” |
Sprint |
15.09 |
Chełmża |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie |
Sprint |
15.09 |
Kraków |
Memoriał
Stanisława Zimnego „SOREGO” |
Sprint |
15.09 |
Tychy |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Śląskie, Opolskie |
Sprint |
15.09 |
Chełmno |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Memoriał Lecha Sławatyckiego” |
Sprint |
15.09 |
Poznań |
Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego |
Sprint |
15-16.09 |
Białystok |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Lubelskie, Podlaskie |
Sprint |
15-16.09 |
Lublin |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Lubelskie, Łódzkie, Świętokrzyskie |
Kajak Polo |
16.09 |
Wilczków |
Regaty z
Okazji XX Lecia Kajakarstwa w Gminie Malczyce |
Sprint |
19-20.09 |
Przechlewo |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
pozostałe województwa |
Slalom |
19-23.09 |
Foz do
Iguazzu
(Brazylia) |
Mistrzostwa Świata Seniorów |
Slalom |
22.09 |
Kaniów |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie |
Kajak Polo |
22.09 |
Wrocław |
Regaty
Kajakowe „Zakończenia Sezonu” |
Sprint |
22-23.09 |
Gyor
(Węgry) |
Mistrzostwa Świata Seniorzy i Juniorzy |
Maraton |
22-23.09 |
Kraków |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodzików
Małopolskie, Podkarpackie |
Sprint |
22-23.09 |
Bydgoszcz |
Puchar
Nadziei Olimpijskich |
Sprint |
.09 |
Szczawnica |
Memoriał
Wernerów |
Slalom |
29.09 |
Gorzów
Wlkp. |
Międzynarodowe Zawody „Zakończenie Sezonu 2007” |
Sprint |
29.09 |
Opole |
Regaty o
Błękitną Wstęgę Odry |
Sprint |
29-30.09 |
Kraków |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski |
Slalom |
6.10 |
Poznań |
Zakończenie sezonu |
Sprint |
6-7.10 |
Tychy |
Międzynarodowe Regaty o Puchar Polski Południowej |
Sprint |
6-7.10 |
Warszawa |
Puchar
Warszawy w Maratonie |
Maraton |
13-14.10 |
Drzewica |
II
Memoriał Roberta Korzeniewskiego |
Slalom |
20-21.10 |
Wałcz |
Ogólnopolska Konsultacja Juniorów |
Sprint |
27-28.10 |
Wałcz |
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów |
Sprint |
11.11 |
Bydgoszcz |
Ogólnopolski Turniej dla Dzieci i Młodzieży |
Kajak Polo |